• bilgi@balikesirfirmasi.com
  • 0(534) 454 4342

Sık Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR


 

 

  • BALIKESIRFIRMASI.COM NEDİR? NE İŞE YARAR?

Balikesirfirmasi.com, gelişen internet sektörüne ayak uydurmak isteyen Balıkesir Esnafının firma bilgilerini ücretsiz olarak ekleyebileceği bir firma rehberi sitesidir. Üstün tasarımı ve gelişmiş seo uygulaması ile eklemiş olduğunuz bilgiler arama motorlarında üst sırada yer alarak, sizi arayan müşterilerinizin kolayca bulmasını sağlamaktadır.

 

  • BALIKESIRFIRMASI.COM’A ÜYE OLMAK ÜCRETLİMİ?

Balıkesirfirmasi.com’a, üye olmak ücretsizdir. Ancak ücretsiz olarak üye olduğunuzda firmanıza ait ekleyeceğiniz bilgiler kısıtlanmaktadır. Gold üye olarak firmanıza ait tüm bilgilerinizi internet ortamında paylaşabilir, arama motorlarında daha üst sırada yer alma şansınızı artırabilirsiniz. Gold üye olmak için panel den başvuru yapabilir veya iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Gold üyeliklerden kar amacı güdülmemektedir, site giderlerini karşılaması amacı ile yapılan bir uygulamadır.

 

  • BALIKESIRFIRMASI.COM’A KİMLER ÜYE OLABİLİR?

Balıkesirfirmasi.com’a üye olma kısıtlaması bulunmamaktadır. Bireysel ve kurumsal firma ve şahıslar üyelik sözleşmesine uydukları takdirde üye olabilir ve firma eklemesi yapabilirler.

 

  • FİRMA KAYDIMIN SİTEDEN SİLİNMESİNİ İSTİYORUM?

Firma kaydınızı balikesirfirmasi.com’a siz eklemediniz veya kaldırmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Bize ulaşın sayfasından, bilgi@balikesirfirmasi.com mail adresimizden veya 0(534) 454 4342 numaralı telefondan bize ulaşarak firma bilgilerinizin sistemden silinmesini sağlayabilirsiniz. Gelen mail ve talepler maksimum 48 saat içerisinde değerlendirilmektedir.