• bilgi@balikesirfirmasi.com
  • 0(534) 454 4342

Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Gelişen bilişim sektörü ve Balıkesir’in bu konuda ilerlemesi adına kurulmuş olan Balıkesir Firma Rehberi sitemize hoşgeldiniz. Balikesirfirmasi.com, Balıkesir esnafının firma bilgilerini ücretsiz olarak ekleyebileceği ve bu sayede internet ortamında bulunabilirliğini artırdığı gibi google ve diğer arama motorlarında üst sırada yer alabileceği firma rehberi sitesidir.

 

Firma rehberi sitemizde 2 çeşit üyelik tipi bulunmaktadır. Ücretsiz Standart üyelik, firmanıza ait logo – sabit telefon – adres – yetkili kişi – çalışma saatleri bilgilerinizi paylaşabildiğiniz üyelik tipidir. Standart üyelikte, müşterileriniz firmanıza yorum yapabilmektedir. Gold üyelik, firmanıza ait logo, yetkili kişi ve pozisyonu, fax, cep telefonu, ilave sabit telefon, mail, web sitesi, çalışan sayısı, 10 adet ekstra resim, harita konum ekleme, sınırsız ilan, haber ve ürün ekleme, google’da en üst sırada yer alabilme gibi muhazzam özellikleri size sunar.

 

2017 yılında 350TL bütçe ile kurulan ve ticari boyut dışında Balıkesir’e bir hediye amacı taşıyan sitemizin verileri 256Bit SSL sistemi ile korunmaktadır.